LKS Dąb Barcin - strona nieoficjalna

Widget

Koniec sezonu!

• autor: jacinho8, 2010-06-14 16:26

Runda jesienna nieudana. Runda wiosenna o wiele lepsza. Tak krótko można podsumować sezon 2009/2010 w wykonaniu naszego zespołu. Jesienią na możliwe 27 pkt. zdobyliśmy zaledwie 15. W dziewięciu spotkaniach odnieśliśmy 5 zwycięstw i zaliczyliśmy 4 porażki. Strzeliliśmy 25 bramek i straciliśmy 15. W tej rundzie doznaliśmy trzech porażek z rzędu w tym dwie na własnym boisku. Po tych trudnych chwilach przyszedł czas na ostatni mecz w tej rundzie (pamiętny mecz w Chwaliszewie, którego nie trzeba przypominać). Wygraliśmy go 1 - 5 i z wielkimi nadziejami i dużym zapałem czekaliśmy na wiosnę. Możliwe, że gdyby nie kontuzje kluczowych zawodników wyniki jesienią byłyby lepsze.

Niestety początek rundy wiosennej nie był za ciekawy. ,,Pierwszy" mecz oddany walkowerem. Przyszedł czas na drugą kolejkę (a dla nas pierwszy rozegrany mecz) tak długo wyczekiwany i to od razu z bydgoskim Zawiszą na ich terenie lecz każdy z nas jechał do Bydgoszczy po 3 pkt. To była katastrofa. Porażka 11 - 3 załamała wszystkich. Nikt z zawodników, nawet trener nie pamiętał tak sromotnej porażki naszej drużyny. Najwidoczniej to upokorzenie było pozytywnym zastrzykiem energii ponieważ w kolejnych pięciu spotkaniach nie doznaliśmy porażki. Wiosną na 27 pkt. zdobyliśmy 17. W dziewięciu meczach odnieśliśmy 5 zwycięstw, 2 razy remisując i 2 razy doznając porażki. Strzeliliśmy 21 bramek. Straciliśmy 15. Warto zaznaczyć, że na wiosnę nie doznaliśmy porażki w Parku Leśnym.

Sezon zakończyliśmy na 5 miejscu z ogólnym dorobkiem 32 pkt. We wszystkich spotkaniach strzeliliśmy 46 bramek co daje prawie średnią trzech bramek na mecz (dokładnie 2,56). Straciliśmy 30 bramek więc w każdym meczu traciliśmy średnio 2 bramki (dokładnie 1,67). Mieliśmy szanse być nawet w pierwszej trójce tabeli lecz niestety to się nie udało ale i tak ten sezon był dobry. Nie możemy jednak popadać w zachwyt i spocząć na laurach ponieważ teraz jest czas odpoczynku i wakacji ale niedługo będziemy zaczynać przygotowania do sezonu 2010/2011. Będziemy musieli dać z siebie wszystko! Kilku zawodników skończy już wiek juniora młodszego i zasili szeregi juniora starszego. Mamy nadzieję, ze również kilku trampkarzy będzie grało w przyszłym sezonie dla juniora młodszego. I ,,nowa drużyna" będzie bardzo dobra.

autor: kamila19 2010-06-15 12:28:04

Profil kamila19 w Futbolowo na podsumowanie trenera przyjdzie czas ale ostatnie zdanie bardzo mi się podoba. Do zobaczenia w środę

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta Janowiec 2:0 Dąb Barcin
, 17:00:00

oceny zawodników »

Dąb Barcin 4:2 Fregata Polanowice
Notecianka Pakość Zagłębie Piechcin
Noteć Inowrocław Sparta Janowiec
Pogoń Mogilno Cukrownik Tuczno
Unia Gniewkowo Goplania Inowrocław

Dąb Barcin - Szubinianka Szubin
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.